Příspěvky

Zobrazují se příspěvky se štítkem Poslední školní týden jsme trávili převážně venku. Krásné počasí nám přálo užít si společné poslední chvíle před letními prázdninami.

Poslední týden v družině - 2.A

Obrázek
Poslední školní týden jsme trávili převážně venku. Krásné počasí nám přálo užít si společné poslední chvíle před letními prázdninami.                                                                                                                   Kamila Kučerová