Poslední týden v družině - 2.A


Poslední školní týden jsme trávili převážně venku. Krásné počasí nám přálo užít si společné poslední chvíle před letními prázdninami. 

                                                                                                                 Kamila Kučerová


Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD