Březen ve ŠD 4

V měsíci březnu jsme využívali pěkného počasí a trávili čas na hřišti. Hráli jsme pohybové hry a malovali křídami na chodník. Vyráběli jsme zajíčky, motýlky a květiny. Nejvíce nás bavilo “malovat” tulipány za pomoci vidliček.
Vychovatelka Bc. Irena Popová

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD