Leden ve ŠD 4

V měsíci lednu jsme si užili tříkrálovou stopovačku. Hráli jsme různé hry, vyráběli jsme sněhuláka a bruslaře na ledu.Rádi hrajeme šachy a stavíme věci ze stavebnic. Vyprávíme si pohádky a hrajeme je pro ostatní spolužáky.
Vychovatelka Bc. Irena Popová

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD