Velikonoce ve 4. oddělení ŠD

Vyráběli jsme velikonoční dekorace, barvili jsme vajíčka, vyráběli věnec na dveře, velikonočního zajíčka, beránka a kuřátko. Vyprávěli jsme si o velikonočních zvycích v našich rodinách. Mezitím jsme hráli hry a chodili na procházky. 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD