Prosinec ve III. odd. ŠD

V prosinci spolu přivoláváme zimu se sněhem a letos se nám to i vyplnilo. Žáci pracují na společných zimních projektech, zdobíme si školní prostředí, vyrábí přáníčka a svícny. Posloucháme a zpíváme spolu vánoční koledy a píšeme dopis Ježíškovi. 


                                                           Vychovatelka Kamila Kučerová







 


Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD