Zážitkový program se sociálními pracovnicemi z TyfloCentra

Navštívily nás sociální pracovnice z TyfloCentra v Plzni. Přiblížily nám zážitkovou formou život nevidomého člověka. Vyzkoušeli jsme si různé pomůcky a dozvěděli jsme se užitečné informace. Velmi se nám líbila hra pro nevidomé "Člověče, nezlob se", i když to pro nás nebylo vůbec jednoduché.

Vychovatelka Irena Popová 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD