Únor ve 4. oddělení ŠD

V měsíci únoru jsme vyráběli masky na Masopust, hráli deskové hry, z nichž jsou nejoblíbenější "Dostihy a sázky". Vyráběli jsme přáníčka ke svátku sv. Valentýna. Chodili jsme na procházky, pozorovali změny v přírodě a hráli pohybové hry na hřišti.
                  Vychovatelka Irena Popová 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD