Leden ve 4. oddělení ŠD

Vyráběli jsme čmeláky a zajíce z papíru a roliček. Užili jsme si pěkné odpoledne. Hrajeme spolu hry a stavíme stavby ze stavebnice. Moc rádi trávíme čas venku.
Vychovatelka Irena Popová 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD