Říjen ve III. odd. ŠD

V průběhu října se nám příroda pěkně zbarvila a tak využíváme podzimní barvy na naše výtvory a obrázky. Při deštivém počasí jsme se dívali společně na pohádku a naopak za krásného slunečného počasí vyrážíme ven na různá hřiště. Poslední den jsme si užili halloween malování na obličej. 

                                                                            Vychovatelka Kamila Kučerová








Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD