Říjen ve 4. oddělení ŠD

V měsíci říjnu jsme využívali krásného podzimního počasí k pobytu venku. Během procházky jsme pozorovali proměny v přírodě, zabarvení stromů. Vyráběli jsme ježky, stromy, dýně a netopýry. Nejoblíbenější činnost - zažehlovací korálky.

Vychovatelka Irena Popová 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD