Únor ve III. oddělení ŠD

V únoru žáci vyráběli krmítka pro ptáky, které si sami rozvěsili v okolí školy a nezapomněli nakrmit i labutě a kachny. Společně jsme prožívali olympijské hry. 

Vychovatelka Kamila Kučerová



Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD