Den svatého Valentýna ve ŠD 4

Sešli jsme se po jarních prázdninách a hned tu máme den svatého Valentýna.  Vyrábíme valentýnská přáníčka. Hrajeme deskové a karetní hry a zažehlujeme korálky.

Vychovatelka Irena Popová 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD