Tvoření ve 4. oddělení ŠD

Během měsíce října jsme ve školní družině tvořili hlavně na téma podzim. Připomněli jsme si Mezinárodní den stromů a další svátky. Inspiraci jsme hledali během vycházek v přírodě a pozorováním barevného podzimu.
Vychovatelka Irena Popová 

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maškarní rej ve školní družině

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Adventní posezení s rodiči ve ŠD